tisknout na facebook doporučit napište nám

Bezpečnostní dveře

Zvolte si řadu bezpečnostních dveří a bezpečnostní třídu:

  • Řada Economy - bezpečnostní dveře do bytu splňující všechny EU normy a certifikáty odolnosti proti vloupání v bezpečnostních třídách 1, 2 , 3 a to za velmi přijatelné ceny.
  • Řada Elite - bezpečnostní dveře odolávající podstatně širšímu spektru způsobů napadení než vyžadují všechny EU normy a certifikáty bezpečnosti. Při jejich konstrukci využíváme naše, více než 25-ti leté, zkušenosti se způsoby násilného překonání dveří. Díky mnohým konstrukčním změnám garantují naše bezpečnostní dveře do bytu vždy podstatně vyšší odolnost, než požaduje příslušná bezpečnostní třída. Možnost volby bezpečnostní třídy 2, 3, 4 a dokonce i 5, jako nepřekonatelné a nejbezpečnější dveře na trhu.

Zvolte si protipožární odolnost, případně hořlavost povrchu. Od základní protipožárnosti, dané celoocelovou konstrukcí dveří, přes 30, 45, až po 60 minut dle platných EU norem.

Zvolte si zvukovou odolnost od základní 33 dB, 39 dB, 40 dB, 42 dB až po AUDIO dle platných EU norem.

Zvolte si rozměry dveří přesně podle vašich potřeb. Šířku, výšku, jednokřídlé, dvoukřídlé, případně doplněné světlíkem. Doporučíme vám nejvhodnější profil zárubně, její tloušťku dle rozměrů zdiva, umístění do rohu apod. Proč se přizpůsobovat standardům?

Zvolte si materiál povrchu dveří. Lamino MDF, Geta, stříkaný povrch (COLOR), přírodní dýhu nebo dřevěný masiv.

Zvolte si barevnost a design dveří. Strukturu dřeva, hladký povrch, lištování, profil, kazetu... Nezapomínejte, že z každé strany dveří můžete zvolit jinou barevnost i design. K tomu si slaďte odstín kovové zárubně, či její obložku ze stejného materiálu jako dveře, případně dřevodekor zárubeň. Dvoubarevná zárubeň je také možná. Barva bezpečnostního prahu se také sladí se zárubní a dveřmi.

Zvolte si příslušenství dveří. Vložku s klíči, kování, typ kukátka, řetízek či zabudovanou bezpečnostní ADLO páku.

Potřebujete prosklené dveře a zároveň také bezpečnostní? Zvolte si bezpečnostní třídu skla v třídách 2, 3, nebo 4, velikost a tvar prosklení, čiré či dekorační sklo, dvojsklo nebo trojsklo. Sklo je certifikované a odzkoušené včetně ukotvení skla do dveří, s garancí proti vypáčení.

Umístění dveří – dveře budou v interiéru, např. povedou do bytu a budou tedy v chodbě nebo chráněném prostoru vůči povětrnostním vlivům. Pokud budou v exteriéru a budou tedy vstupními dveřmi do domu nebo jiného objektu, jsou dvě možnosti: • AQUA - vstupní dveře do nevytápěného prostoru • TERMO - vstupní dveře do vytápěného obytného prostoru

Většinu volitelných prvků lze navzájem kombinovat, takže vzniká nepřekonatelné množství variací a druhů bezpečnostních dveří, přesně podle vašich potřeb.

Pokud máte jakýkoli jiný požadavek, zkuste naše „Speciální řešení“. Na zakázku vyrobíme téměř jakékoliv bezpečnostní dveře, i bezpečnostní dveře do bytu. Nikdy nevíte, kdy se vám budou hodit. A díky široké škále možností provedení nemusíte na první pohled poznat, že jsou dveře bezpečnostní.

V roce 2014 byl ukraden majetek ve výši 254 470 000 Kč. Jak chráníte svůj domov vy?

Vybíráte bezpečnostní dveře? Nevíte si rady? Přijďte a my Vám poradíme...ADLO ADLO bezpečnostní dveře ADUO a LISBEO za NEPŘEKONATELNOU CENU!

Reference

Projekty

Partneři

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Další