tisknout na facebook doporučit napište nám

Originál ADLO jistící bod do podlahy

 

Věděli jste o tom, že jistící bod do podlahy je nejpevnější a díky tomu se stává nenahraditelným?

  • garantuje nepřekonatelnost po celou dobu snahy o otevření dveří
  • zaručuje vysokou pevnost ve všech typech podlah
  • toto je náš originální patent, díky kterému se z bezpečnostních dveří stávají dveře nepřekonatelné • proto ho montujeme do bezpečnostních dveří ve třetí, čtvrté a páté bezpečnostní třídě
  • rozhodli jsme se, že ho nabízíme našim zákazníkům zdarma!

Nepřekonatelná nabídka ke dveřím ADLO - Originál ADLO jistící bod do podlahy zdarma!

Pokud máte zájem dozvědět se více o nepřekonatelných bezpečnostních dveřích s jistícím bodem do podlahy, kontaktujte nás.

 

Existuje jeden způsob, jak několikanásobně zvýšit účinnost jistícího bodu. A tím je podlaha
Pokud se ocelovým protikusem podaří skutečně pevně a spolehlivě ukotvit i jen jeden jistící bod bezpečnostních dveří do podlahy, udrží neporovnatelně více než kterýkoli jiný. 
Jedná se o jediné místo jištění mimo zárubeň.
Je to přímé spojení s nejpevnější konstrukcí celého domu, a tím je beton.
Navíc, pokud by se i podařilo dveře zloději jen trochu pootevřít, stále dveře drží tímto jistícím bodem v podlaze a znemožní mu další otevření dveří, i pokud ostatní jistící body již byly překonány.
Garantuje vám nepřekonatelnost dveří po celou dobu snahy o jejich násilné otevření. To bývá ve „zlodějské praxi“ často rozhodující a násilník se přemístí k jiným dveřím.
Ujistěte se, zda dané bezpečnostní dveře se uzamykají i do podlahy a je tam pevný ocelový protikus ve tvaru připomínajícím trubku. Při takovémto jistícím bodě do podlahy můžeme mít jistotu hraničící s nepřekonatelností dveří. A o to nám při bezpečnostních dveřích jde.
Vždyť jsou jen dvě možnosti v případě napadení vašich dveří. Buď se vám zloděj dovnitř dostane, nebo ne.

AKČNÍ CENY ADLO BEZPEČNOSTNÍCH DVEŘÍ 3. TŘÍDY! ADUO LISBEO Plánujete rekonstrukci? Mezapomeňte vyměnit STARÉ dveře za NOVÉ ADLO! Vybíráte bezpečnostní dveře? Nevíte si rady? Přijďte a my Vám poradíme...ADLO

Reference

Projekty

Partneři

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Další