FaceBook YouTube Instagram
FaceBookna facebook

Bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování

Toužíte po stylovém a bezpečném kováni na dveře? Bezpečnostní kování vyráběné z kvalitních materiálů, opatřené různými povrchovými úpravami pořídíte jen u adlo.cz! Většina našich kování nabízí možnost sladit tvar kliky s modely kování použitými v interiéru vašeho bydlení.
Dolaďte perfektně vaši domácnost s použitím bezpečnostního kování!

Charakteristika kování na dveře

Každé dveře se ovládají klikou, koulí nebo madlem – tato část dveří se nazývá kování. Kování na dveře se dělí na ozdobné a bezpečnostní. V Adlo do bezpečnostních dveří montujeme kování, které se uchytává zevnitř dveří robustními skrutkami. Díky bezpečnostnímu kování vás už nikdo nevykrade a vy i vaše rodina a majetek budete naprosto v bezpečí.

Rozdělení bezpečnostního kování:

Specifikace jednotlivých kování na dveře

Bezpečnostní kování se dále dělí na překryté, polopřekryté a otevřené. Překryté kování chrání vložku úplně, vůči jakémukoliv nářadí. Do otevřeného kování je potřebné použít vložku odolnou vůči odvrtání. Výroba dveří je u Adlo realizována na zakázku přesně dle potřeb zákazníka. Proto pro vás máme i speciální a kódované kování na dveře.

Možnosti ovládání dveří a bezpečnostního kování

  • klikou
  • koulí
  • madlem

Výhody bezpečnostního kování

Bezpečnostním kováním se dveře nejenom ovládají, ale hlavně slouží jako bezpečnostní prvek, chránící zámkovou a vložkovou část vůči odtrhnutí a vylomení. Dodržování zásad péče o kování má zásadní vliv na jeho životnost.

Adlo.cz – největší profesionál v oblasti bezpečnostních dveří a kování.

3. bezpečnostní třída3. bezpečnostní třída

SLEVY až do 6.770 Kč

Produkty

Služby

iADLO

Další

Prodejny Galerie realizací Video galerie