na facebook

Bezpečnostní kování

Bezpečnostní kování

Toužíte po stylovém a bezpečném kováni na dveře? Bezpečnostní kování vyráběné z kvalitních materiálů, opatřené různými povrchovými úpravami pořídíte jen u adlo.cz! Většina našich kování nabízí možnost sladit tvar kliky s modely kování použitými v interiéru vašeho bydlení.
Dolaďte perfektně vaši domácnost s použitím bezpečnostního kování!

Charakteristika kování na dveře

Každé dveře se ovládají klikou, koulí nebo madlem – tato část dveří se nazývá kování. Kování na dveře se dělí na ozdobné a bezpečnostní. V Adlo do bezpečnostních dveří montujeme kování, které se uchytává zevnitř dveří robustními skrutkami. Díky bezpečnostnímu kování vás už nikdo nevykrade a vy i vaše rodina a majetek budete naprosto v bezpečí.

Rozdělení bezpečnostního kování:

Specifikace jednotlivých kování na dveře

Bezpečnostní kování se dále dělí na překryté, polopřekryté a otevřené. Překryté kování chrání vložku úplně, vůči jakémukoliv nářadí. Do otevřeného kování je potřebné použít vložku odolnou vůči odvrtání. Výroba dveří je u Adlo realizována na zakázku přesně dle potřeb zákazníka. Proto pro vás máme i speciální a kódované kování na dveře.

Možnosti ovládání dveří a bezpečnostního kování

  • klikou
  • koulí
  • madlem

Výhody bezpečnostního kování

Bezpečnostním kováním se dveře nejenom ovládají, ale hlavně slouží jako bezpečnostní prvek, chránící zámkovou a vložkovou část vůči odtrhnutí a vylomení. Dodržování zásad péče o kování má zásadní vliv na jeho životnost.

Adlo.cz – největší profesionál v oblasti bezpečnostních dveří a kování.

sme tu pro vás!!! Naše prodejny jsou sice zavřené, ale všechny naše služby nadále poskytujeme. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktních formulářů nebo telefonicky. ZDARMA bezpečnostní ADLO zárubeň Nepřekonatelné ADLO

Reference

Projekty

Partneři

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Další