na facebook

Originál ADLO jistící bod do podlahy

 

Věděli jste o tom, že jistící bod do podlahy je nejpevnější a díky tomu se stává nenahraditelným?

  • garantuje nepřekonatelnost po celou dobu snahy o otevření dveří
  • zaručuje vysokou pevnost ve všech typech podlah
  • toto je náš originální patent, díky kterému se z bezpečnostních dveří stávají dveře nepřekonatelné • proto ho montujeme do bezpečnostních dveří ve třetí, čtvrté a páté bezpečnostní třídě
  • rozhodli jsme se, že ho nabízíme našim zákazníkům zdarma!

Nepřekonatelná nabídka ke dveřím ADLO - Originál ADLO jistící bod do podlahy zdarma!

Pokud máte zájem dozvědět se více o nepřekonatelných bezpečnostních dveřích s jistícím bodem do podlahy, kontaktujte nás.

 

Existuje jeden způsob, jak několikanásobně zvýšit účinnost jistícího bodu. A tím je podlaha
Pokud se ocelovým protikusem podaří skutečně pevně a spolehlivě ukotvit i jen jeden jistící bod bezpečnostních dveří do podlahy, udrží neporovnatelně více než kterýkoli jiný. 
Jedná se o jediné místo jištění mimo zárubeň.
Je to přímé spojení s nejpevnější konstrukcí celého domu, a tím je beton.
Navíc, pokud by se i podařilo dveře zloději jen trochu pootevřít, stále dveře drží tímto jistícím bodem v podlaze a znemožní mu další otevření dveří, i pokud ostatní jistící body již byly překonány.
Garantuje vám nepřekonatelnost dveří po celou dobu snahy o jejich násilné otevření. To bývá ve „zlodějské praxi“ často rozhodující a násilník se přemístí k jiným dveřím.
Ujistěte se, zda dané bezpečnostní dveře se uzamykají i do podlahy a je tam pevný ocelový protikus ve tvaru připomínajícím trubku. Při takovémto jistícím bodě do podlahy můžeme mít jistotu hraničící s nepřekonatelností dveří. A o to nám při bezpečnostních dveřích jde.
Vždyť jsou jen dvě možnosti v případě napadení vašich dveří. Buď se vám zloděj dovnitř dostane, nebo ne.

Vybíráte bezpečnostní dveře? Nevíte si rady? Přijďte a my Vám poradíme... ADLO ZDARMA bezpečnostní ADLO zárubeň k bezpečnostním dveřím ELITE a ECONOMY

Reference

Projekty

Partneři

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Další