FaceBook Twitter YouTube
FaceBookna facebook

Bytový bezpečnostní sklep

Bytový bezpečnostní sklep, originální zabezpečení bytových sklepních prostor!

V Česku máme statisíce bytů a téměř každý z nich má svůj sklep. Na bezpečnost svého bytu před vykradením myslíme téměř automaticky a chráníme si ho, například dobrými bezpečnostními dveřmi. Na svoje sklepní prostory zapomínáme. Přitom je to také "náš" prostor, jako ten v bytě.
Toho v poslední době využívají zloději. Nárůst počtu vykradených bytových sklepů je velký a každým měsícem se zvyšuje.
Ve svých sklepech si odkládáme například lyže, sáňky, kola, pneumatiky na auto... Na první pohled možná nemají vysokou hodnotu, ale právě tyto věci se stávají nejčastější kořistí zlodějů.
Většina bytových sklepů je chráněná vlastně jen laťkovými stěnami a uzamykaná různými visacími zámky.
Zlodějům většinou nahrává i dostatek času a klidu, který mají na svou práci k dispozici.

Řešením je bytový bezpečnostní sklep.
Speciálně pro český trh vyvinutý systém lehké ocelové sklepní stěny s jednoduchými dveřmi. Původní dřevěná stěna, která ohraničuje sklepní kóji patřící k jednomu bytu, se nahradí novou. Pevně a spolehlivě se uchytí do podlahy, stropu a bočních stěn. Uzamčení, po jednoduchém otočení klíče, nám bezpečně jistí dveře do podlahy a stropu ve standardní výšce. Bytový bezpečnostní sklep je cenově přístupné řešení a přitom dostatečně pevné a odolné vůči všem způsobům násilného napadnutí, které používají sklepní zloději. Svým konstrukčním řešením umožňuje jakékoliv rozměry či atypické tvary, se kterými se často ve sklepech setkáváme.

SLEVY až do 6.000 Kč

Produkty

Služby

iADLO

Další

Prodejny Galerie realizací Video galerie