tisknout na facebook doporučit napište nám

Crime Prevention CPTED IRSKO 2010

Crime Prevention through Environmental Design Cork, Ireland 13. –14. 9. 2010
Konference CPTED sa konala v Maryborough House Hotel v Irsku, ve městě Cork v pondělí a úterý, 13. a 14. září 2010.
Konference se konala na základě mezinárodního projektu CPTED, což je prevence kriminality již při plánovaní a projektování budov. V Evropě je pojem CPTED známý také jako snížení kriminality a strachu z kriminality, urbanistické a architektonické řešení.
Na tuto jedinečnou a velkou mezinárodní konferenci dostala pozvání i naše společnost ADLO - Bezpečnostní dveře jako jediná soukromá společnost, jediný výrobce bezpečnostních dveří z Evropy. Naši společnost ADLO - Bezpečnostní dveře zastupoval Mgr. Daniel Mello, ředitel komunikace.
Naše účast měla nepostradatelný význam, protože naše mezinárodní zkušenosti jsou na nejvyšší úrovni a také jsme prezentovali už několikrát projekt Bydleme Bezpečne (vzdělávání veřejnosti), jehož garanty jsou ADLO - Bezpečnostné dvere a Prezídium Policajného zboru Slovenskej republiky.
Této konference se zúčastnilo více než 100 účastníků, odborníci prevence kriminality a odborníci architektury, z 22 států Evropy. Zúčastněné státy konference: Holandsko, Kypr, Rumunsko, Rakousko, Dánsko, Estónsko, Lotyšsko, Litva, Chorvatsko, Portugalsko, Španělsko, Finsko, Bulharsko, Francie, Anglie, Itálie, Polsko, Maďarsko, Slovensko, Německo, Skotsko, Irsko.

« »

Počet položek: 19, Aktualizované: 17. 10. 2010

Bezpečnostní dveře ADLO sleva 3000 Kč Vybíráte bezpečnostní dveře? Nevíte si rady? Přijďte a my Vám poradíme...ADLO

Reference

Projekty

Partneři

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Další