na facebook

Světlík ADLO plný

  • Pokud potřebujete vhodně a esteticky doplnit prostor vedle dveří, nebo zvýraznit důležitost Vašich vstupních ADLO dveří, využijte unikátní nepřehlédnutelnou možnost výplně světlíku. Získáte tím nepřekonatelnou bezpečnost a nejvyšší možnou odolnost vůči vandalismu, či dokonce vůči těžkému nářadí zlodějů.
  • Bezpečnostní světlík plný: Ochrana mezi interiérovými prostory, nebo Vašeho vnitřního nevytápěného prostoru z exteriérové strany. Až trojnásobný ocelový plech po celé ploše (!) spojena naší vlastní ADLO technologií, s atestovaným uchycením do bezpečnostního rámu odolnému proti vypáčení. Vše je ukryto pod estetickou povrchovou úpravou shodnou s Vašimi ADLO bezpečnostními dveřmi, v designu Hladké, ve všech povrchových úpravách. Tloušťka výplně 18 mm.
  • Bezpečnostní světlík plný dveřní: Ochrana Vašeho vytápěného prostoru z exteriérové strany. Proti plnému světlíku přináší vynikající tepelně-izolační vlastnosti, stejně jako Vaše ADLO Termo bezpečnostní dveře, jelikož mají shodnou vnitřní konstrukci. Dokonce vzhled může být nejen hladký, ale i lištovaný, a to ve všech povrchových úpravách pro Exteriér Termo. Tloušťka výplně je 60 mm.
  • Nepřekonatelná bezpečnost rámu světlíku, jeho ukotvení, všechny možnosti barevnosti, špičkové protikorozní vlastnosti jsou stejné jako u ADLO bezpečnostní zárubně

sme tu pro vás!!! Naše prodejny jsou sice zavřené, ale všechny naše služby nadále poskytujeme. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktních formulářů nebo telefonicky. ZDARMA bezpečnostní ADLO zárubeň Vybíráte bezpečnostní dveře? Nevíte si rady? Přijďte a my Vám poradíme... ADLO

Reference

Projekty

Partneři

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Další