FaceBook Twitter YouTube
FaceBookna facebook

Světlík ADLO plný

  • Pokud potřebujete vhodně a esteticky doplnit prostor vedle dveří, nebo zvýraznit důležitost Vašich vstupních ADLO dveří, využijte unikátní nepřehlédnutelnou možnost výplně světlíku. Získáte tím nepřekonatelnou bezpečnost a nejvyšší možnou odolnost vůči vandalismu, či dokonce vůči těžkému nářadí zlodějů.
  • Bezpečnostní světlík plný: Ochrana mezi interiérovými prostory, nebo Vašeho vnitřního nevytápěného prostoru z exteriérové strany. Až trojnásobný ocelový plech po celé ploše (!) spojena naší vlastní ADLO technologií, s atestovaným uchycením do bezpečnostního rámu odolnému proti vypáčení. Vše je ukryto pod estetickou povrchovou úpravou shodnou s Vašimi ADLO bezpečnostními dveřmi, v designu Hladké, ve všech povrchových úpravách. Tloušťka výplně 18 mm.
  • Bezpečnostní světlík plný dveřní: Ochrana Vašeho vytápěného prostoru z exteriérové strany. Proti plnému světlíku přináší vynikající tepelně-izolační vlastnosti, stejně jako Vaše ADLO Termo bezpečnostní dveře, jelikož mají shodnou vnitřní konstrukci. Dokonce vzhled může být nejen hladký, ale i lištovaný, a to ve všech povrchových úpravách pro Exteriér Termo. Tloušťka výplně je 60 mm.
  • Nepřekonatelná bezpečnost rámu světlíku, jeho ukotvení, všechny možnosti barevnosti, špičkové protikorozní vlastnosti jsou stejné jako u ADLO bezpečnostní zárubně

SLEVY až do 6.000 Kč

Produkty

Služby

iADLO

Další

Prodejny Galerie realizací Video galerie