na facebook

Protipožární dveře

Bezpečnostní protipožární dveře zabezpečí a ochrání váš domov, zdraví i majetek. Vyberte si pro svůj domov ty správné protipožární dveře. Pokud si nevyberete z běžné nabídky, vyrobíme vám dveře na míru. Nabízíme mnoho různých materiálů, povrchových úprav i designových provedení, aby i bezpečnostní dveře vkusně doplňovaly váš domov a zároveň jej chránily.

Jedinečnost protipožárních dveří

  • Podle hasičů by se protipožární dveře měly stát součástí každé domácnosti
  • Dokážou zabezpečit váš byt a ochránit vaše zdraví i majetek před ohněm
  • Zaručí vám ochranu nejen před ohněm, ale můžete si je opatřit i kouřotěsností a zvukotěsností
  • Mají jednoduché a lehce ovladatelné uzamykání
  • Díky různým možnostem provedení se hodí do každé domácnosti

Adlo.cz – zkušenosti s protipožárními dveřmi

            Již dlouhou dobu se zabýváme výrobou protipožárních dveří a máme v této oblasti mnoho zkušeností. Díky tomu vám můžeme zaručit maximální kvalitu provedení a s tím spojenou funkčnost i zajímavý vzhled. Odborníci z Adlo.cz vědí jak vyrobit ty nejlepší dveře.

Protipožární dveře na míru

            Pokud požadujete nějaký atypický rozměr nebo vzhled protipožárních dveří a nejste si jisti, zda dokážeme vámi požadované dveře vyrobit, napište nám. My vaše požadavky posoudíme a ve velice krátké době vás budeme kontaktovat s návrhem řešení. Výroba protipožárních dveří od nás vám vychází maximálně vstříc. Vyrobíme vchodové protipožární dveře i dveře do bytu v různých provedeních. Ocelové protipožární dveře, dřevěné protipožární dveře, vybrat si můžete také různé povrchové úpravy a design: hladké, lištované, profilové, dýha, color, masiv, kazetové. Nabízíme protipožární dveře 60, 80 i 90cm široké i protipožární dveře dvoukřídlé. Volba je jen na vás.

Protipožární dveře se hodí i k vám!

  • S protipožárními dveřmi od Adlo.cz se nemusíte bát, že by se nehodily do vašeho interiéru
  • Vyrábíme protipožární i další dveře na míru, přesně podle vašich představ
  • S protipožárními dveřmi použitelnými do interiéru i exteriéru bude váš domov plně zabezpečen

 

Protipožární dveře, kterým můžete věřit

            Důvěřujte kvalitě a bezpečí. Protipožární dveře do bytu od Adlo.cz jsou tou nejspolehlivější ochranou vaší domácnosti. Stoprocentně ochrání váš majetek a v případě požáru i život.

            Absolutní minimalizace škod a nebezpečí v případě vzniku požáru – to jsou protipožární dveře Adlo.cz.

sme tu pro vás!!! Naše prodejny jsou sice zavřené, ale všechny naše služby nadále poskytujeme. Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktních formulářů nebo telefonicky. ZDARMA bezpečnostní ADLO zárubeň Vybíráte bezpečnostní dveře? Nevíte si rady? Přijďte a my Vám poradíme... ADLO

Reference

Projekty

Partneři

Noblesse

Produkty

Služby

iADLO

Další