na facebook

Bezpečnostní dveře

Chrání majetek i soukromí vašeho domova

Pokud se chcete doma cítit v bezpečí, potřebujete svůj domov chránit kvalitními bezpečnostními dveřmi.
Rádi vás provedeme procesem výběru a osobně poradíme, jaké dveře budou pro vás ty pravé. Můžete přijít
na naši prodejnu, domluvit si schůzku u vás doma nebo poslat nezávaznou poptávku online.

Nezávazná poptávka dveří

Schůzka s odborníkem u vás doma

Návštěva našeho showroomu

Přemýšlíte nad koupí našich dveří? Dejte nám vědět, jakou máte představu, a my vám připravíme předběžnou cenovou nabídku.

Náš odborník na místě provede technickou prohlídku a doporučí nejlepší řešení. Přijedeme k Vám kdykoliv od pondělí do pátku.

My vám vysvětlíme vše o bezpečnostních dveřích, vy si je přímo na místě vyzkoušíte. Zastavte se v Praze nebo v Brně nebo se nám ozvěte s jakýmkoli dotazem.

Nezávazná poptávka Objednejte si schůzku zdarma Domluvte si schůzku v showroomu

Co je důležité při výběru bezpečnostních dveří?

1. Nejprve je třeba si ujasnit, kde budou dveře umístěny a jaké mají rozměry.

 • Umístění dveří: Ujasněte si, zda dveře budou chránit byt nebo dům
 • Bezpečnostní dveře do bytu vedou z bytu na společnou chodbu.
 • Bezpečnostní dveře do domu vedou z domu na ulici, kde jsou vystaveny působení počasí. Je proto třeba je opatřit povrchovou úpravou Termo (pokud dveře vedou do vytápěného prostoru a mají mít dobré izolační vlastnosti), nebo úpravou Aqua (pro dveře, které vedou do nevytápěného prostoru).
 • Rozměry dveří: Stačí znát šířku a výšku. Standardní dveře mají rozměry 80/197cm, případně 90/197cm. Rádi však vyrobíme jakýkoli rozměr dveří podle vašeho přání.
 • Jedno nebo dvě křídla: Většina dveří je jednokřídlá, i dvoukřídlé dveře ale umíme vyrobit přesně na míru.

2. Dále si můžete zvolit vlastnosti dveří podle vašeho přání.

 • Bezpečnostní třída: Existují třídy 1 až 5. Každá třída je stanovena normou a má svůj bezpečnostní certifikát. 5 je nejvyšší stupeň ochrany, nejběžněji se používá třída 3. Třídy se liší např. počtem jistících bodů, které kotví dveře do zárubně či podlahy.
 • Materiál dveří: Můžete vybírat z lamina MDF, Geta, stříkaného povrchu COLOR, přírodní dýhy nebo dřevěného masivu. Vyrábíme také různé druhy prosklených dveří s certifikovaným bezpečnostním sklem.
 • Barevnost a design: Zvolte si, zda budou vaše dveře hladké, lištované, profilové, kazetové nebo budou mít strukturu dřeva. Samozřejmostí je možnost zvolit jiný design z každé strany dveří a sladěný odstín zárubní i bezpečnostního prahu.
 • Zvukotěsnost: Zvolte si zvukovou odolnost od 33 dB, 39 dB, 40 dB, 42 dB až po AUDIO ochranu dle platných EU norem.
 • Protipožární odolnost: U dveří se určuje hodnotou za písmenem E. Tato hodnota určuje, kolik minut vydrží dveře bránit šíření požáru. V nabídce máme základní celoocelové protipožární dveře i dveře odolné 30, 45 a 60 minut podle norem EU.
 • Příslušenství: Vyberte si ke dveřím vložku s klíči, kování, typ kukátka, řetízek či bezpečnostní ADLO páku.
 • Rozpočet: Podle financí, které máte na bezpečnostní vstupní dveře vyčleněny, si vyberte ze dvou řad:
 • Řada Economy: Tyto bezpečnostní dveře do bytu splňují všechny normy EU a mají certifikáty odolnosti proti vloupání v bezpečnostních třídách 1, 2 a 3 za velmi přijatelné ceny. Mají až 9 jistících bodů a záruku na uzamykací mechanismus až 4 roky.
 • Řada Elite: Bezpečnostní dveře Elite garantují mnohem vyšší odolnost, než požadují bezpečnostní třídy a normy EU, a to jen za malý příplatek. Můžete mít dveře v bezpečnostní třídě 2, 3, 4 nebo 5, což jsou nepřekonatelné a nejbezpečnější dveře na trhu. Mají 10 až 36 jistících bodů, propracovanější konstrukci a záruku na uzamykací mechanismus až 17 let.

Detailnější informace o produktech najdete v našem PDF katalogu, ke kterému si můžete projít položkový ceník. Umíme vyrobit téměř jakékoli bezpečnostní dveře, proto při výběru můžete kombinovat různé vlastnosti a typy dveří. Inspirovat se můžete v naší fotogalerii realizací.

Kde nás najdete a kam za vámi přijedeme

Náš hlavní showroom najdete v Praze Modřanech na ulici Písková. Jsme tady pro vás od pondělí do čtvrtka od 9:00 do 19:00, v pátek od 9:00 do 17:00.
Další prodejnu máme v centru Brna na ulici Slovákova. Jsme zde pro vás v pondělí, úterý a čtvrtek od 8:30 do 17:00, ve středu a v pátek od 7:00 do 15:30.
Nejste z Brna, ani z Prahy? Za našimi zákazníky rádi přijedeme kamkoli v rámci České republiky.

Reference

Projekty

Partneři

Noblesse

Adlo cz

Produkty

Služby

iADLO

Další